fbpx

O nas

Jesteśmy polskim producentem kołków do styropianu oraz innych elementów z tworzyw sztucznych z ponad 21 lat doświadczenia.

 

Polska, rodzinna firma.

 

Firma ZIEL-PLAST została założona w 1999 roku i od tego momentu nieprzerwanie zajmuje się produkcją łączników do izolacji termicznej oraz innych elementów dla budownictwa z tworzywa sztucznego.

 

Jakość potwiedzona certyfikatami

 

ZIEL-PLAST Sp. J. oferuje wyroby wysokiej jakości, czego potwierdzeniem są uzyskane Krajowe Oceny Techniczne (ITB) oraz Europejskie Oceny Techniczne wydane przez Niemiecki Instytut Techniki Budowlanej (DiBT). System Zakładowej Kontroli Produkcji wraz z laboratorium badań i rozwoju czuwa nad zgodnością i powtarzalnością produkowanych elementów. Potwierdzeniem wysokiego standardu jest obecność produktów na terenie całej Polski, a także w krajach europejskich i azjatyckich.

 

Rozwój

 

Nieustannie unowocześniany park maszynowy pozwala nam odpowiadać na potrzeby zmieniającego się rynku. Dotyczy to zarówno zautomatyzowanego działu produkcyjnego, jak i firmowej narzędziowni wyposażonej w profesjonalne maszyny CNC. To gwarancja wysokiej powtarzalności i szybkiej reakcji na nietypowe zlecenia. Własny magazyn wysokiego składowania pozwala nam na terminową realizację zamówień, a nasza flota samochodowa umożliwia nam finalizację zlecenia z dostawą na plac klienta.

 

Celem naszej firmy jest:

 

  • ciągłe udoskonalanie produktów,
  • zwiększanie mocy produkcyjnych,
  • identyfikacja potrzeb rynku oraz wymagań i oczekiwań klientów wraz z ich realizacją dla zadowolenia i satysfakcji obu zainteresowanych stron.

 

Oferta

 

Nasze portfolio produktów obejmuje:

– łączniki tworzywowe / kołki / dyble do mocowania styropianu oraz wełny, posiadające krótką lub długą strefę rozporu.

Dostępne są w wersjach z trzpieniem tworzywowym,bądź metalowym. Produkowane przez nas łączniki oferujemy w rozmiarach od 70mm do 300mm.

– talerzyki dociskowe w czterech wariantach, – zatyczki izolacyjne wykonane ze styropianu i wełny mineralnej, – frez do styropianu i wełny mineralnej, – spiralne wkręty tworzywowe o różnych długościach,

– uchwyty ogrodnicze do mocowania agrowłókniny,

– uchwyty do rur, rurek podłogowych i peszli.

 

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą produktową i dołączenia do grona Naszych Klientów.

Zapoznaj się z naszymi produktami