fbpx

Stanowisko: Operator wtryskarki / pakowacz – Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bulowice

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie pracy wtryskarki automatycznej,
  • pakowanie wyrobów z tworzyw sztucznych do opakowań (układanie, sklejanie, etykietowanie),
  • wizualna kontrola jakości wyrobów,
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

  • sumienność i dokładność,
  • dbałość o powierzony sprzęt,
  • gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00).

Oferujemy:

  • długoterminowe zatrudnienie,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • swobodną atmosferę w zgranym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • premie świąteczne

Oferta skierowana jest do osób szukających stałego zatrudnienia.

Prosimy kierować CV na adres: biuro@ziel-plast.pl

lub wysłać w wiadomości na naszym fanpage’u ZIEL-PLAST

lub do siedziby firmy pod adresem:

ZIEL-PLAST Sp. J.
32-652 Bulowice
ul. Zamkowa 28

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8:00-16:00

Więcej informacji pod numerem: 33 845 52 69

W CV prosimy zamieścić klauzulę “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Skontaktuj się z nami